Kansliet

bild på sara som har kort mörkt hår och glasögon, ler mot kameran

Sara Tunander
Kanslichef
Mobil: 0760 452 343
E-post: sara.tunander@rfslungdom.se

 

bild på sebastian som har håret bakåt uppsatt och rektangulära glasögon

Sebastian Thelander Sjöstrand
Organisationsutvecklare
Mobil: 0736 003 817
E-post: sebastian@rfslungdom.se

 

bild på vierge som ser seriös ut, har rött hår till axlarna

Vierge Hård
Sakkunnig transfrågor, utbildning
Mobil: 0761 625 677
E-post: vierge@rfslungdom.se

 

bild på malin som har långt ljust hår och rak lugg, ler

Malin Grundström
Hiv/STI-prevention och kommunikation
Mobil: 0708 577 523
E-post: malin@rfslungdom.se

 

anja ser allvarlig ut, har blond snedlugg

Anja Persson
Projektledare Arion och Pegasus chatt
Mobil: 070 008 11 29
E-post: anja@rfslungdom.se

 

Isander Freiman
Projektledare Arion och kurator
Mobil: 076 787 38 07
E-post: isander@rfslungdom.se

 

bild på ellie som ler snett mot kameran

Ellie Nordfelt
Webb, IT, kommunikation och Pegasus chatt
Mobil: 0763 488 977
E-post: ellie@rfslungdom.se

 

foto på tine

Tine Alavi
Verksamhetsledare Newcomers Youth
Mobil: 076 322 46 78
E-post: tine@rfslungdom.se

 

Valentina ler mot kameran och ser seriös ut, håret utsläppt når till axlarna

Valentina Coronado Cuevas
Projektmedarbetare Newcomers Youth
Mobil: 0735 222 977
E-post: valentina@rfslungdom.se

 

foto på Haris

Haris Šabotič
Konstnärlig ledare Newcomers Youth
Mobil: 0735 224 177
E-post: haris@rfslungdom.se

 

foto på alexandra

Alexandra Politidis Palm
Asyljurist Newcomers Youth
Mobil: 076 345 02 81
E-post: alexandra@rfslungdom.se

 

Tjänstledigheter:

Tone Alin
Tjänstledig t.o.m. 31/12 2018

Virág Finta
Tjänstledig t.o.m. 28/02 2018