Kansliet

Här hittar du kontaktuppgifter till de som arbetar på förbundskansliet

Sara Tunander
Kanslichef
Mobil: 0760 452 343
E-post: sara.tunander@rfslungdom.se

 

Nadine Dawod
vik. Verksamhetsledare Newcomers Youth

Mobil: 076 322 46 78
E-post: nadine@rfslungdom.se

 


Valentina Coronado Cuevas

Projektmedarbetare Newcomers Youth
Mobil: 0735 222 977
E-post: valentina@rfslungdom.se

 

Haris Šabotič
Konstnärlig ledare Newcomers Youth

Mobil: 0735 224 177
E-post: haris@rfslungdom.se

 

Anja Persson
HIV/STI-prevention och Pegasus-chatt
Mobil: 070 008 11 29
E-post: anja@rfslungdom.se 

 

Virág Finta
HIV/STI-prevention och Pegasus-chatt
Mobil: 0760 277 017
E-post: virag@rfslungdom.se

 

Ellie Nordfelt
Kommunikation, IT och Pegasus-chatt

Mobil: 0763 488 977
E-post: ellie@rfslungdom.se

 

Malin Grundström
HIV/STI-prevention och Colour of Love
Mobil: 0708 577 523
E-post: malin@rfslungdom.se 

 

Vierge Hård
Sakkunnig transfrågor
Mobil: 0761 625 677
E-post: vierge@rfslungdom.se

 

 

Isabelle Wahlf
Tjänstledig t.o.m 31/12 2017

Magdalena Abrahamsson
Tjänstledig t.o.m 15/08 2017

Tine Alavi
Föräldraledig t.o.m 15/08 2017

Tone Alin
Tjänstledig t.o.m. 31/12 2017

Alla foton är tagna av Alexander Lorentzon. Tack!