Kansliet

Här hittar du kontaktuppgifter till de som arbetar på förbundskansliet

Sara Tunander
Kanslichef
Mobil: 0760 452 343
E-post: sara.tunander@rfslungdom.se

 

Newcomers Youth

Nadine Dawod
vik. Verksamhetsledare Newcomers Youth

Mobil: 076 322 46 78
E-post: nadine@rfslungdom.se

 


Valentina Coronado Cuevas

Projektmedarbetare Newcomers Youth
Mobil: 0735 222 977
E-post: valentina@rfslungdom.se

 

Haris Šabotič
Konstnärlig ledare Newcomers Youth

Mobil: 0735 224 177
E-post: haris@rfslungdom.se

 

Sara Haile
Asyljurist

Mobil: 0736 003 817
E-post: sara.haile@rfslungdom.se

 

Pegasus - Sex mot ersättning bland unga HBTQ-pesoner

Anja Persson
Projektledare Pegasus - sex mot ersättning bland unga hbtq-personer
Mobil: 070 008 11 29
E-post: anja@rfslungdom.se 

 

Virág Finta
Projektledare Pegasus - sex mot ersättning bland unga hbtq-personer
Mobil: 0760 277 017
E-post: virag@rfslungdom.se

 

Ellie Nordfelt
Projektmedarbetare Pegasus - sex mot ersättning bland unga hbtq-personer

Mobil: 0763 488 977
E-post: ellie@rfslungdom.se

 

Hälsa och hiv

Magdalena Abrahamsson
Projektledare hiv/STI

Mobil: 0763 450 281
E-post: magdalena@rfslungdom.se

 

Malin Grundström
Vik. projektledare Colour of Love
Mobil: 0708 577 523
E-post: malin@rfslungdom.se 

 

Vierge Hård
Sakkunnig transfrågor
Mobil: 0761 625 677
E-post: vierge@rfslungdom.se

 

Edward Summanen
Tjänstledig t.o.m. 31/8 2017

Isabelle Wahlf
Tjänstledig t.o.m 31/12 2017

Tine Alavi
Föräldraledig t.o.m 31/08 2017

Tone Alin
Tjänstledig t.o.m. 31/5 2017

Alla foton är tagna av Alexander Lorentzon. Tack!